Sinem Yazıyoor Editörü

Sunucu Olan Neslihan Yavuzcan, Tanıştığı Kişi İle 4 Gün İçinde Evlendi

eklendi

Neslihan Yavuzcan bugüne kadar birçok televizyon programında sunuculuk yapmış ve birçok kanalda çalışmıştı. Ünlü isim, İsmail Başkaval ile tanıştıktan tam dört gün sonra dünya evine girerek sevenlerini oldukça şaşkına çevirdi.

Sunuculuk yapan Nesilhan Yavuzcan, hayatı için sürpriz bir karar aldı ve aniden evlendi. Neslihan Yavuzcan İsmail Başkavak'la tatil için gittiği Bodrum'da tanıştı. İkili bu kadar kısa sürede ani bir karar vererek, tanıştıktan dört gün sonra evlilik kararı aldı ve evlendi.

Kutlama İstanbul'da Yapıldı 

Çift Bodrum'da özel bir teknede sade bir nikah töreni gerçekleştirdi. Sonrasında ise geçtiğimiz Pazar günü aileleri ve dostlarıyla kutlama yaptılar. Kutlama, İstanbul'un önemli restoranlarından birisi olan Oxtail Restoran'da yapıldı.  

Deneyimli televizyon sunucusu, 2003 yılında sektörde çalışmaya başlamıştı. Basketbolla yakından ilgilenen güzel sunucu, sunuculuk hayatına ise ilk olarak Show TV ekranlarında yayınlanan "Sportif" programı ile başlamıştı. Neslihan Yavuzcan, Bodrum'da tanıştığı İsmail Başkaval ile evlenme kararı aldıktan sonra sevenlerini ve dostlarını oldukça şaşırttı. 


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol