Sinem Yazıyoor Editörü

Sosyal Medyanın İnanılmaz Gücü

eklendi

Ticarette en önemli olgu elindekini pazarlayabilmek, reklamını iyi yapabilmektir. Şüphesiz reklam denildiğinde aklımıza teknoloji ve sosyal medya gelmektedir. Bu durumu örnekleyen çok güzel bir olay geçtiğimiz günlerde meydana geldi. 

Sosyal Medya Fenomeni İş Yerini Kurtardı!

Küçük bir restoran işleten John McMillan işini severek yapan, kaliteli hizmet veren bir işletmeci olmasına rağmen müşteri potansiyelini bir türlü arttıramadığından işleri pek iyi seviyede değildi. Hatta günlük masrafını bile karşılayamıyordu. Bu çalışkan adamın kaderi restorana gelen bir sosyal medya fenomeni ile tanışınca değişmiş oldu. 

Bir Video Hazırladı!

Colin Ross adlı bu müşteri restorana geldiğinde içeride sadece kendisinin ve restoran çalışanının bulunduğunu gördüğünü ve bu duruma çok üzüldüğünü belirterek bir video hazırlayarak sosyal medya hesabından bunu yayınladı.

Videoya not düşen Colin Ross bu restorandın daha fazla müşteri hak ettiğini, insanların bu 70 yaşındaki adama restorana gelerek yardım etmeleri gerektiğini dile getirdi.

Bir Video İşi Halletti!

Bu gelişmelerin ardında çok kısa bir süre içerisinde video binlerce kişi tarafından izlendi ve restoranın müşteri sayısı bir anda günlük 500 kişiye ulaşmış oldu. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol