Sinem Yazıyoor Editörü

Songül Öden Süt Sağdı

eklendi

Konusu 1970'li yıllar da Hakkari'de geçen Ekşi Elmalar filminde rol alan Songül Öden rol icabı süt sağması gerektiği için, hayatında ilk kez süt sağdı. 28 Ekim' de vizyona girecek olan Ekşi Elmalar filmini yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan yapıyor. 

Filmde Kimler Rol Alıyor?

Ekşi Elma filminde rol alan oyuncular, Songül Öden, Yılmaz Erdoğan, Şükran Ovalı, Farah Zeynep Abdullah, Devrim Yakut, Şükrü Özyıldız, Fatih Artman, Ersin Korkut, Caner Cindoruk ve Cezmi Baskın' dır. 

Film Ne Zaman Vizyonda?

Filmin oyuncularından Şükran Ovalı setten arka zamanlar da atları çok sevdiği için atlara elma yedirerek vakit geçiriyor. İnternette fragmanı yayınlanan ve kısa bir süre sonra 28 Ekim tarihi itibari ile vizyona girecek olan filmi keyifle izleyeceksiniz. 

Songül Öden Süt Sağdı

Filmde süt sağan Songül Öden gibi daha önce de Vahşi Cazibe filmi ile sinemaya start veren Ivana Sert'te süt sağma sahnesi ile gündeme gelmişti. Aynı bu sahneyi köylü kızı rolünü canlandıran Songül Öden' den de izlemek mümkün oldu. Hakkari' de çekimi yapılan film oyuncular için de oldukça keyifli geçti. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol