Sinem Yazıyoor Editörü

Sırp Model İvana Sert Önümüzdeki Hafta Kurban Bayramında Kurban Keseceğini Söyledi

eklendi

Uzun zamandır ülkemizde yaşayan ve her geçen gün yeni bir kültür ve gelenek öğrenen İvana Sert, önümdeki hafta icra edilecek olan Kurban Bayramında ise kurban kesip etlerini hayır için dağıtacağını belirtti. Ülkemizde yaşamaya başladığı andan itibaren sürekli kendisini Türk kültürüne adapte etmeye çalışan Sert, ''uzun zamandır aklımda kurban kesmek vardı.

Müslüman Olmasam Dahi...

Müslüman olmasam dahi bunu yapıp maddi durumu yeterli olmayan insanlara yardımcı olmak istiyorum'' şeklinde konuştu. Kendisinin Hristiyan Ortodoks olduğu bilinen İvana Sert in bu açıklamalarının ardından din adamlarının vereceği cevaplar merak konusu olmaya başladı.

Dinler Arası Diyaloğa İnanırım!

Kendisinin Müslüman olmadığı halde dinler arası diyalog'a inandığı ve kurban kesmenin kendi inançları ile bir sıkıntı doğurmayacağını söyleyen İvana Sert, insanlara yardımcı olmak Müslümanlıkta olduğu kadar benim dinimde de öğütleniyor. Bunu yapabilmenin belli ritüelleri olsa da yardım etmek değişmeyen bir amaç olmalı şeklinde sözlerine deva ediyor.

Türkçe Dersi Alıyor!

Önümüzdeki günlerde yayınlanacak olan bir komedi filminin kadrosunda olmasıyla ilgili gelen sorulara da sert bir kadını canlandıracağı şeklinde bir yanıt veren güzel manken bu film için Türkçe dersleri de aldığını belirtiyor.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol