Sinem Yazıyoor Editörü

Sinem Kobal Yaptığı Evlilikten Sonra Kendisini İyiden İyiye Saldı

eklendi

Bilindiği gibi ünlü oyuncu Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu geçtiğimiz zamanlarda evlenerek, birlikte bir ömür geçirme kararı almıştı. Ünlü çift, beraber çıktıkları tatil dönüşünde kameralara yakalandı. Bu görüntüler içerisinde en dikkat çeken ayrıntı ise Sinem Kobal'ın özensiz görüntüsüydü. Bu görüntüler sonrasında güzel oyuncu için "Evlilik yaramadı, kendisini iyice salmış" şeklinde yorumlar yapılmaya başlandı.

Geçtiğimiz yaz nikah masasına oturan ve Kenan İmirzalıoğlu ile evlenen Sinem Kobal, yaz aylarının son zamanlarında tatile çıkarak güzel vakit geçirdi. Marmaris tatillerini sonlandıran ve İstanbul'a dönen çift bir anda tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. 

Kenan'ın Yeni İmajı

Kenan İmirzalıoğlu görüntülerde yeni imajı ile dikkat çekti. Bıyık bırakan ve kendisine yeni bir imaj edinen İmirzalıoğlu'nun yeni projelerden birisi olan "Cingöz Recai" isimli film için bıyık bıraktığı gelen haberler arasında. Kenan İmirzalıoğlu'nun yeni imajından sonra Sinem Kobal'ın salaş hırkası ve bakımsız halleri ise sevenleri tarafından beğenilmedi ve evlilikle ilgili olumsuz eleştiriler ortaya çıktı. 


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol