Sinem Yazıyoor Editörü

Sinan Gümüş'e Dev Talip

eklendi

Galatasaray'a genç oyuncusu Sinan Gümüş'ten piyango vurmak üzere. Geçtiğimiz sezonun özellikle ikinci yarısındaki performansı ile adını duyuran genç golcü bu sezona iyi başlayamasa da şimdiden ara transfer gündeminin bir numaralı ismi olacağa benziyor. Sezon başında Monaco'nun ısrarla istemesine rağmen Galatasaray yönetiminin gitmesine izin vermediği genç golcüye bu kez İtalyan devi İnter talip oldu.

İnter Kadroda Yenilemeye Gidiyor!

Kadrosunda yenilenmeye giden ve kadrosunu baştan aşağıya yenileyerek gençleştiren İnter'de teknik direktör Frank De Boer uzun süredir takibe aldığı Sinan Gümüş'ü kadrosunda görmek istiyor. Frank De Boer Sinan'ın hem kanatlarda hem de forvette oynayabilme özelliğinden yararlanmak istiyor. Bu transfer için İnter yönetimi devre arasında astronomik bir teklifte bulunmayı planlıyor. İnter daha önce bildiğimiz gibi geleceği parlak olan Joa Marıo ve Gabriel Barbaso gibi gençleri kadrosuna katarak gençlik oluşumunu başlatmıştı. 

Galatasaray'ın Cevabı Merakla Bekleniyor!

Galatasaray taraftarı Sinan Gümüş'ün takımdan ayrılmasına sıcak bakmazken sezon başında gelen tekliflere olumsuz cevap veren Galatasaray yönetiminin Sinan'ın düşen performansı sonrasında nasıl bir karar vereceği merakla bekleniyor. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol