Sinem Yazıyoor Editörü

Sinan Engin'den Fatih Terim'e Yönelik Büyük İddaa

eklendi

Beyaz TV spor programının yorumcusu olan Sinan Engin, Hırvatistan ile oynanacak Dünya Kupası Eleme maçlarını değerlendirdi. Sinan Engin, Hırvatistan maçında çok kötü bir futbol sergileyerek kaybedecek olursa, Fatih Terim'in istifa edebileceğini söyledi.

Hırvatistan Maçından Sonra...

Sinan Engin, Beyaz Futbol'daki bu yorumuyla gündeme bomba gibi düştü. Sinan Engin'in bu ifadelerinin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği ise, Hırvatistan maçından sonra netlik kazanacak. Sinan Engin bu ifadelerinin tamamen bir tahmin olduğunu ve ortada kesin bir durumun olmadığını da belirtti. Fatih Terim'in istifa edebileceğine dair bir ihtimalin olduğunu söyleyen Sinan Engin, federasyonun bu istifayı kabul edip etmeyeceğini de bilmediğini kaydetti.

Bu İddia Akılları Karıştırıyor!

Bilindiği üzere Türkiye Euro 2016 gruplarında kötü bir grafik çizmiş ve grup aşamasında turnuvaya veda etmişti. Bu performansın ardından bazı kesimler tarafından Fatih Terim ağır şekilde eleştirilmiş ve istifaya davet edilmişti. İstifa edip etmeyeceği belirsizliğini koruyan Fatih Terim, görevinin başında kalmaya devam etti ve Hırvatistan maçı için tekrardan milli takımı topladı. Bunun üzerine Sinan Engin'in Beyaz TV'de yaptığı iddaalar da akılları karıştırdı. Tüm Türkiye şuan için Hırvatistan maçından çıkacak sonucu beklemeye başladı.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol