Sinem Yazıyoor Editörü

Sinan Çetin Oğlu İle İlgili Sorulan Soruya Çok Sinirlendi

eklendi

Bildiğimiz gibi geçtiğimiz yıllarda Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin'in kullandığı arabanın çarpması sonucu bir polis memuru şehit olmuştu. Bu olayın üstünden zaman geçmesine rağmen polis memurunun eşinin geçtiğimiz günlerde şikayetini geri çekmesi ile ilgili sorulan soruya Sinan Çetin çok sinirlendi. Hatta Sinan Çetin sinirlerine hakim olamadı ve soruyu soran muhabiri ve kameramanı itti. Polis memuru Fatih Alagöz'ün eşinin şikayeti geri alması üzerine gelen bu soru Sinan Çetin'i çileden çıkardı. Bu soru karşısında çılgına döndü.

Gece Kötü Bitti

Bir mekanda eğlenceli vakit geçiren usta yönetmen gelen bu soru üzerine çok sinirlendi ve gecesi mahvoldu. Hatta gazetecilere aşırı sert tavırlar sergileyen Sinan Çetin mekandan üzgün ve sinirli ayrıldı. 

Gazetecilere Saldırdı 

Önce soruyu soran muhabirin mikrofonuna vurdu.Ve sonrasında tepkisini kameramanı iterek gösterdi. Soru karşısında çok sinirlenen Sinan Çetin sinirlerine hakim olamadı. 

Polis Eşi Şikayetten Vazgeçti 

Geçtiğimiz günlerde şehit olan polis memurunun eşi ve babasından oluşan aile büyükleri verdikleri dilekçe ile şikayetlerinden vazgeçtiklerini açıklamışlardı. Ve davadan feragat ettiklerini belirtmişlerdi. 


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol