Sinem Yazıyoor Editörü

Sıla'nın İzmir Fuar Açık Hava Sahnesinde Vereceği Konserin Biletleri Tükendi

eklendi

Sıla'nın 15 Temmuz darbe girişiminin ardından yapılan Yenikapı Mitingi'ne yapmış olduğu açıklamalar ve buraya katılan kesimlerin çoğunun 'şov' yaptığını nitelendirmesi büyük tepkilere yol açmış ve sonrasında sanatçının planlanan konserleri bir bir iptal edilmişti. 

Sıla Suskunluğunu Sonunda Bozuyor!

Bunun üzerinde her ne kadar yanlış anlaşıldığını anlatmasına rağmen kendisine ambargo uygulanan Sıla uzun bir süre sahnelerden uzak kalmıştı. Geçtiğimiz günlerde video paylaşım kanalı Youtube'da ki sayfasından canlı konser vererek hayranlarına online bir konser deneyimi yaşatan Sıla uzun bir zaman ardından İzmir'de sahne alarak suskunluğunu bozmaya hazırlanıyor. 

Biletler Tükendi!

Sıla'nın 30 Eylül ve 1 Ekim tarihlerinde İzmir Açık Hava Sahnesinde vereceği konsere ise talep çığ gibi büyüyor. Konsere daha iki hafta gibi bir zaman olmasına rağmen biletlerin tükendiği belirtilirken İzmirlilerin Sıla'yı bağrına bastığı tanımlamaları yapılmasına neden oluyor. Sevilen sanatçının vereceği konserin biletlerinin satışa sunulmasının ardından kısa süre içerisinde tükenmesi de sanatçının hayranları tarafından çok özlendiğinin ve büyük bir kavuşma niteliği taşıdığının altı çiziliyor. Sıla konserinin biletleri, kategorilere göre 65 liradan başlayıp 200 liraya kadar değişen fiyatlar ile satışa sunulmuştu. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol