Sinem Yazıyoor Editörü

Sıla Konserini YouTube Üzerinden Verecek

eklendi

15 Temmuz darbe girişimin ardından düzenlenen mitinglerde halk sokağa dökülmüş ve tam anlamı ile bir şölen havası yaşanmasına neden olmuştu. Darbe girişiminin en büyük engelleyicisi olan halk, son zamanlarda siyaset dilinin sertleşmesi ile büyük bir kutuplaşma içerisinde iken, darbe girişimin ardından birlik ve beraberlik örneği göstermiş ve canları pahasına darbenin karşısında durmak için meydanları doldurmuştu. 

Yenikapı Mitingine Katılmamıştı!

Bu birlik ve beraberliğin en büyük göstergesi olarak tanımlanan ve dünya üzerinde yakın zaman içinde yapılacak olan en büyük kalabalığa sahip Yenikapı mitingi, başta halk olmak üzere siyasiler, askerler ve emniyet güçlerini bir araya getiren ve tek bir ağızdan birlik mesajı verilen bir organizasyon niteliği taşımıştı. Bununla birlikte bu mitinge katılan belirli çevreden insanların ise reklam yapma derdinde oldukları ve iktidara yakın durarak kendilerine avantaj sağladıkları iddia edilmişti. 

YouTube'dan Konser Geliyor!

İşte bu durumu sosyal medya hesabından eleştiren şarkıcı Sıla, Bu mitinge katılmayacağını ve bazı kişilerin bu mitinge bir ''şov'' edasıyla katıldığını yazmıştı. Kullanıcılarının yoğun eleştirilerine maruz kalan Sıla, bu eleştiriler sonrasında konserlerinin engellenmesi ile da ayrı bir şok yaşamıştı. Bu durumu çabuk atlatan şarkıcı,kendisinin yanlış anlaşıldığını dile getirmesine rağmen anlamayanların antidemokratik bir davranış sergilediklerini dile getirmiş ve konserlerinin engellenmesine rağmen hayranlarından uzak kalmayacağını belirtmişti. Bunun için YouTube üzerinden kendi sayfasında bir canlı konser yayını yapacağını duyuran Sıla 9 Eylül akşamı saat 22.00'de sevenlerinin karşısında olmaya hazırlanıyor. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol