Sinem Yazıyoor Editörü

Sigorta Şirketlerine Göre Hasar Metrobüsteki Yolcular Tarafından Karşılacak

eklendi

Geçtiğimiz günlerde metrobüs seyahat halinde iken bir yolcu metrobüs sürücüsüne fiziksel saldırıda bulundu. Saldırıcı sonucu kaza yapan metrobüs, 4 farklı aracın kazaya karışmasına neden oldu ve araçlar hasar gördü. Sigorta şirketleri ise saldırı sonucunda meydana gelen kazanın maddi kaybı olan 1 milyon lirayı saldıran yolcudan tahsil etmek için çalışmalar başlattı.

Kazada Hasar Büyük!

Habertürk Gazetesi yazarı Rahim Ak, haberinde bir yolcunun metrobüs şoförüne şemsiye ile saldırdığını ve saldırı sonucu meydana gelen kazada 2 aracın pert olduğunu, 2 araçta ciddi hasar meydana geldiğini ve tam 11 yolcunun hafif bir şekilde yaralandığını belirtti.

Sigorta şirketleri kaza sonrası yaralanan yolcuların tedavilerinin devam ettiğini ancak yaşanan maddi hasarın saldırıyı kasıtlı bir şekilde gerçekleştiren yolcudan tahsil edilmesi gerektiğini söyledi. Kaza sonucunda meydana gelen hasarın 1 milyon liradan fazla olduğu ifade ediliyor. Yapılan çalışmalar sonucunda kaza sonucu meydana gelen hasarın yolcu tarafından ödenmemesi durumunda yolcunun ev ve arabası gibi varlıklarına haciz gelebileceği de belirtiliyor. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol