Sinem Yazıyoor Editörü

Sevilla, Oğuzhan'ın Transferinden Vazgeçti

eklendi

Transfer döneminin kuşkusuz ki en hareketli takımlarının başında gelen Beşiktaş'ın en kıymetli oyuncularından Oğuzhan Özyakup'u Avrupa devlerine kaptırmaması kulüp içi ve çevresinde büyük bir başarı olarak görülüyor. 

Kesin Gözüyle Bakılıyordu!

Transfer sezonun başlaması ile birlikte birçok oyuncusu Avrupa takımları tarafımdan transfer edilen Beşiktaş, gol kralı Mario Gomez ve Asist kralı Jose Sosa gibi oyuncularını kaybetmişti. Bunun yanı sıra Gökhan Töre de West Ham United a transfer olmuştu. Bu isimlerin dışında en büyük dikkat çeken isin olan Oğuzhan'ın da Avrupa kulüplerinden birisine transferine kesin gözüyle bakılıyordu. 

Nasri Transferi Buna Etki Etti

Bu transfer girişimlerinin en ciddi olanı Sevilla kulübünün yapmış olduğu 15 milyon Euro civarındaki bir teklif iken Beşiktaş yönetimi oyuncusunu kesinlikle bırakmak istemediğini yalnız 25 milyon Euro civarı bir teklife sıcak bakılabileceğini Sevilla kulübüne iletmişti. Bu fiyatın kendileri için fazla olduğunu düşünen Sevilla ise bir dönem Beşiktaş'ın da ilgilendiği Fransız yıldız Samir Nasri'yi renklerine bağladı. Beşiktaş ile anlaşma aşamasına gelmesine rağmen Sevilla'nın yolunu tutan Nasri için yöneticilerin bazıları Oğuzhan'ı satmaları durumunda bu transferin gerçekleşebileceğini söyleseler de genel kanı Oğuzhan'ın Nasri ye tercih edileceği yönünde. Bu sebeple Beşiktaş yönetiminin de Oğuzhan'ı kaybetmemesi ve Şampiyonlar Liginde mücadele edecek olması da oyuncusunun değerini artıracağı görüşünde. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol