Sinem Yazıyoor Editörü

Sevgilisiyle Birlikte Fotoğraf Çekinen Gökhan Keser Sosyal Medya Üzerinden Bu Fotoğrafı Sevenleriyle Paylaştı

eklendi

Ünlü şarkıcı Gökhan Keser sürekli olarak magazin gündeminde yer etmeye devam ediyor. Gökhan Keser kısa süre önce sevgilisi ile birlikte güzel vakitler geçirdiği bir anın fotoğrafını sevenleri ile paylaştı. Şarkıcı fotoğrafı sosyal medya hesabı üzerinden paylaşarak, fotoğrafın altına bir de kalp işareti koydu.

Dizide Tanıştılar

Bilindiği gibi ünlü şarkıcı Gökhan Keser ile Rüveyda Öksüz "Sen Benimsin" isimli dizide tanışmışlardı. İkili arasında sette yaşanan yakınlaşmalardan sonra çift birlikte bir ilişkiye girme kararı almıştı. Bugüne kadar hiç bir yerde birlikte görüntülenmeyen ve sosyal medya üzerinden herhangi bir fotoğraf paylaşmayan çift, geçtiğimiz günlerde bir fotoğraf paylaştı. 

Doğum Gününü Kutladı

Rüveyda Öksüz, sosyal medya hesabından sevgilisi Gökhan Keser'in doğum gününü kutlayarak sonrasında ise birbirlerine sarıldıkları bu fotoğrafı paylaşmış ve altına "iyi ki doğdun sevgilim" şeklinde not yazmıştı. Ünlü sanatçı Gökhan Keser'de sevgilisi tarafından paylaşılan bu fotoğrafı kendi sosyal medya hesabından sevenleri ile paylaşarak, birlikte oldukları fotoğrafın altında kalp işareti koydu. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol