Sinem Yazıyoor Editörü

Serdar Ortaç'tan Net Açıklamalar

eklendi

Serdar Ortaç 4 yıldır birlikte olduğu eşi Chloe ile ayrılacakları haberlerini yalanladı. Birçok kişinin 'seni paran için seviyor' şeklinde yaptığı açıklamalarında doğru olmadığını gösterdi. 

Para Sadece Somut Bir Şey!

Paranın sadece somut bir şey olduğunu söyleyen Ortaç, param bitebilir sonsuza kadar böyle gitmeyecek dedi. Yakalandığı MS hastalığının da 'demek ki ben bir şey yapmışım ki rabbim bu hastalığı bana verdi' şeklinde açıklayan Serdar Ortaç, eşiyle oldukça mutlu olduğunu açıkladı.

Ölünce Param Ona Kalsın!

Karısını çok sevdiğini ve onu asla bırakmayacağını söyleyen Ortaç, kendisinin de yakışıklı birisi olduğunu söyledi. Param olmasa da Chloe'nin onunla evleneceğini söyleyen Serdar Ortaç şu anlık hayatından oldukça memnun gibi görünüyor. Eşinin geceleri dışarı çıkmak istediğini söyleyen Ortaç gece kulüplerinde çabuk yoruluyorum fakat eşimi arkadaşlarıyla gönderince de aklım kalıyor şeklinde açıklamalar yapmıştır. Öldükten sonra bütün parasını eşine bırakacağını söyleyen Ortaç, bugüne kadar benim paramı yemedi, bugünden sonra yese ne olur demiştir. Eşine çok güvenen, çok seven başarılı müzisyen onunla vakit geçirmekten çok hoşlandığını da açıklamıştır. Birlikte hep mutlu oldukları için her gün şükrettiğini söylemiştir.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol