Sinem Yazıyoor Editörü

Senem Kuyucuoğlu'ndan Dövmeleri Hakkında Açıklamalar Geldi

eklendi

Boğaz'da sabah yürüyüşü yaparken basın mensupları tarafından görüntülenen Senem Kuyucuoğlu, vücudundaki dövmeler için bazı açıklamalarda bulundu. Senem Kuyucuoğlu vücudunda oldukça ilgi çeken dövmeler için: ''Bakmayın öyle uçuk kaçık durduğuma, dinimi bir şekilde yaşıyorum.'' şeklinde ifadeler kullandı.

Oldukça zor dönemler geçiren ve son zamanlarda kendini piyasadan oldukça uzaklaştıran Senem Kuyucuoğlu, uzun bir aradan sonra Boğaz'da sabah yürüyüşü esnasında objektiflere yakalandı.

Piyasaya Tekrardan Dönecek!

Yeni bir proje üzerinde çalışan ve proje için saç rengini değiştiren Kuyucuoğlu, geçirdiği zor zamanlar hakkında gazetecilere açıklamalarda bulundu. Yaşadığı zor günler nedeniyle kendini piyasadan bir süreliğine çektiğini söyleyen Senem Kuyucuoğlu, kolay şeyler atlatmadığını belirtti. Hayatın hala devam ettiğini söyleyen Senem Kuyucuoğlu, piyasalara tekradan döneceğinin de sinyallerini verdi.

Dövmeleri Hakkında Konuştu!

Güzel manken özellikle vücudundaki dövmelerle oldukça ilgi çekmektedir. Bu dövmelerden bazılarının dine ait dövmeler olması da dikkatlerden kaçmadı. Hatta güzel mankenin kolunda Mevlana'ya ait bir sözün dövmesi de yer almakta. Bu dövmeler hakkında konuşan Senem Kuyucuoğlu, dinini en güzel şekilde yaşadığını söyledi ve sık sık Konya'ya Mevlana'yı ziyarete gittiğini belirtti.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol