Sinem Yazıyoor Editörü

Şehit Astsubay Ömer Halis Demir'i Şehit Eden Binbaşı Konuştu

eklendi

15 Temmuz Fetullahçı terör örgütünün yapmayı planladığı darbe girişiminin engellenmesinde en büyük pay sahibi olan ve Özel Kuvvetler Komutanlığı'nın darbeci teröristler tarafından ele geçirilmesini önleyen kişi olan Şehit Astsubay Ömer Halis Demir'i Şehit eden Binbaşı Fatih Şahin konuştu. 

Karanlıktan 'Ah' Sesi Geldi!

İfadesinde olayın nasıl geliştiğini ve Kahraman Ömer Halis Demir'i nasıl Şehit ettiklerini anlattı. İfadesinde Özel Kuvvetler Komutanlığının girişinde karanlık alanlardan kendilerine ateş edilmesi üzerine karşılık verdiğini anlatan Fatih Şahin, ateş etmeye başladıktan sonra karaltının içinden bir ah sesi duyduğunu ve vurulan kişinin orada düştüğünü söyledi.

Pişman Olduğunu Söyledi!

Yapılan darbe girişiminden pişman olduğunu dile getiren Fatih Şahin, Özel Kuvvetler Komutanlığının komutasını ellerine geçirdikleri taktirde darbe girişimini başarı ile gerçekleştirebileceklerini buna karşılık başlarında bulunan komutanları Semih Terzi'nin Ömer Halis Demir tarafından öldürülmesi ile tüm planların bozulduğunu ve başarısız olduklarını dile getirdi.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol