Sinem Yazıyoor Editörü

Şebnem Bozoklu Boşanmanın Ardından Kameralara Yakalandı

eklendi

Ünlü ve bir o kadar da başarılı bir oyuncu olan Şebnem Bozoklu geçtiğimiz günlerde boşandı. Emre İzer ile 6 yıl evli kalan ünlü oyuncu anlaşamadıklarını öne sürerek boşandıklarını belirtti. Boşanmanın ardından ilk kez görüntülenen Bozoklu kafede arkadaşlarıyla kahve içerken görüntülendi.

Çok Mutsuz Görüntülendi!

Bir hayli mutsuz görünen Şebnem Bozoklu, kameraları görünce uzaklaşmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde sabahın erken saatlerinde genç birisiyle denize girdiği görüntülenmişti. Hatta o sabah birlikte denize girdiği genç ile dudak dudağa oluşu gözlerden kaçmadı. 

Çocuk Olmaması Nedeniyle Bitti!

Uzun bir süre gündemde kalan bu görüntüler magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü. 2010 yılında yaptığı evliliği noktaladıktan sonra kendini eğlenceye veren güzel oyuncu, birlikte olduğu gençle oldukça mutlu olduğu da gözlerden kaçmadı. Evlilikte çocuk olmaması, boşanma durumunu oldukça kolaylaştırmıştı. Hiç bir kişiye ve kameraya aldırış etmeden gençle birlikte denize girip doyasıya eğlendiler. Ardından dudak dudağa öpüşen çift uzun bir süre etrafa aldırmadı. Sabahın erken saatleri olması sebebiyle biraz daha rahat davrandılar fakat kameralar onların üzerindeydi. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol