Sinem Yazıyoor Editörü

Şebnem Bozok'lu Aşk Yaşıyor

eklendi

Ünlü oyuncu Şebnem Bozok'lu tatilini sürdürdüğü Bodrum'da yeni sevgilisi ile görüntülendi. Sabahın ilk ışıkları ile denize girerken görüntülenen sevgililer son derece mutlu görünüyorlar. 

Bodrum'da Tatildeler!

6 yıllık evliliğini 2 ay önce sonlandırma kararı alan ve eşi Emre İzer ile ayrı evlerde yaşamaya başlayan Şebnem hanım'ın ilk kez görüntülendiği yeni aşkının sürpriz olmadığı dile getiriliyor. Birkaç gündür Bodrum'da beraber tatil yapan yeni aşıkları görenler de bu çifti birbirlerine çok yakıştırdıklarını söylemeden geçemiyorlar.

Emre İzer Görürse Ne Olacak?

 Objektiflerden uzak ve sessiz sedasız bir tatil geçirme planları yapan çiftin sabahın ilk ışıklarında denize girmeleri de bu düşünceyi destekler cinsten. Fakat resimleri çekilen ve basına yakalan çiftimizin yapacağı açıklamalar merakla bekleniyor. Halen daha Bodrum da tatilini sürdüren çiftin önümüzdeki günlerde basına bir açıklama yapıp ilişkileri ve Şebnem hanımın sonlandırdıkları evlilikleri hakkında bir açıklama yapması bekleniyor. Kuşkusuz ki boşanma kararı almış olsalar dahi resmiyette evlilikleri devam eden Emre İzer'in de bu resimleri gördükten sonra vereceği tepki merak konusu. Mahkeme süreci ve evliliklerinin noktalanması hakkında farklı dedikodular çıkmasına mahal verilmeyeceği düşünülen Şebnem hanım ve Emre beyin açıklamalarını kısa zamanda görebiliriz.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol