Sinem Yazıyoor Editörü

Samuel Eto : Tüm Bu Olanlar Siyahi Olduğum İçin

eklendi

Konya altı Sanayici İşadamları Derneği'nin tertip ettiği toplantıya geçtiğimiz günlerde Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk de katılmıştı. KONYSİAD’ın toplantısında Antalyaspor ile ilgili açıklamaları olay olan Ali Şafak Öztürk ile takımın kaptanı olan Samuel Eto arasındaki gerilim had safhaya çıktı. 

Herkes Haddini Bilsin!

Ali Şafak Öztürk, toplantı esnasında siyahi oyuncunun performansında düşüş olmasından yakınmış ve hiçbir oyuncunun menfaatlerinin Antalyaspor üzerinde olmadığını ve herkesin haddini bilmesi gerektiğini sert bir ifade ile dile getirmişti. 

İnstagram Hesabından Yaptığı Açıklamalar... 

Öztürk’ün açıklamaları sonrasında Samuel Eto da kendisinin siyahi olmasından dolayı saygı gösterilmediğini, ancak bu oyuna gelmeyerek bulunduğu seviyeden inmeyeceğini iletmiştir. Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk ile Samuel Eto’nun arasındaki soğukluk devam ederken, siyahi futbolcunun resmi instagram hesabından yaptığı açıklamalar da gerilimi sürdürüyor. 

Saygı Görmek İsteyen Saygı Gösterir! 

Futbolda 18. Yılını doldurduğunu, işini severek yaptığını ve başarılarının da bundan kaynaklandığını ifade eden futbolcu, kazanmaya devam edeceğini iletti. Takımı için kavga etmeyeceğini, önemli olan şeyin formasını giydiği Antalyaspor olduğunu ve adının kirletilmek için çeşitli oyunlar oynandığını söyleyen siyahi futbolcu, saygı görmek isteyenin saygı göstermesi gerektiğinin altını çizdi.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol