Sinem Yazıyoor Editörü

Samsung Galaxy S6 Edge Plus Menü Butonu Sorunu ve Çözümü

eklendi

Samsung Galaxy S6 Edge Plus ile birlikte sunulan stok uygulamalar, menü butonuna bazen tepki veremiyorlar. Sebebi ise Samsung Galaxy S6 Edge Plus uygulamalardaki sağ üst tarafta bulunan menü seçeneğinin işlevlerini fiziksel menü tuşuna aktarması. Fakat buna itiraz eden bazı uygulamalarda dahili menü seçeneğinden olmak ile kalmayıp hem de fiziksel menü tuşuna tepki veremiyorlar.

Samsung Galaxy S6 Edge Plus hızlı ayar sorunu

Bu problem Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge cihazlarında da görünmüştü . Galaxy S6 Edge Plus‘da da hızlı ayarlar menüsü işaretlendiğinde , bazı seçenekler arada bir eksik çıkabiliyorlar .

Samsung Galaxy S6 Plus hızlı şarj çalışmıyor

Galaxy S6 Edge Plus Hızlı Şarj teknolojisi normal zamanda cihazınızı 90 dakika içinde tamamen şarj etmektedir. Fakat bazı şikayetlere göre bu durum aslında sanıldığı gibi değil. 

Önerebileceğimiz Çözümler:

Bu sorunun yazılım ile ilgili olmadığı ve donanım kaynaklı olduğu belirlenmiştir. Özellikle şarj adaptörünün veya kablonun böyle problem yaşattığı konuşulanlar arasında. Samsung birçok cihazı paketlerken maalesef bozuk kabloları da içine eklemiş.

Yeni bir kablo alarak bu sorunu sizde çözebilirsiniz. Ama şarj cihazını prizden çıkarıp USB kablosunu önce cihaza, sonrasında ise prize takmak da bazen de olsa bu sorunu giderebilmektedir. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol