Sinem Yazıyoor Editörü

Rüzgâr Erkoçlar’ın Sevgilisi Muhabirlere Kızdı

eklendi

Magazinciler tarafından görüntülenmelerine sinirlenen Rüzgâr Erkoçlar'ın sevgilisi "O fotoğrafları silinmesini istiyorum" diyerek muhabirlere kızdı. Rüzgâr Erkoçlar, menajeri ve sevgilisi olduğu iddia edilmekte olan bir kadınla birlikte İstanbul Firuzağa'da magazincilerin objektiflerine yakalandı. Erkoçlar’ın menajeriyse magazincileri görünce sinirlendi. Fotoğraflarının çekilmesine oldukça sinirlenen menajer, magazincilere tepkili davranarak onlardan fotoğrafların derhal silinmesini istedi. 

"O Fotoğrafları Silin"

30 yaşındaki ünlü oyuncunun menajeri kendisini çeken magazincilere; "Siz ne yaptığınızı sanıyorsunuz. Ben Rüzgâr'ın menajeriyim, o fotoğrafların silinmesini istiyorum. Çünkü iznimizi almadan çektiniz" diyerek kızdı. Üç yıl önce ameliyatla erkek olan, o günden beri fit bir vücuda sahip olmak için sürekli spor yapan ve son zamanlarda kamera önünde çalışmak yerine kamera arkasında, yapımda çalışmayı tercih etmekte olan 30 yaşındaki oyuncu ise bu tartışmaya hiç girmeden sokakta yürümeye devam etti.

"Beni Rahat Bırakın"

Sorulara cevap vermek ve konuşmak istemeyerek yoluna devam etmekte olan Rüzgar Erkoçlar’a, magazincilerin Türkiye’nin ilk trans oyuncusu olan Ayta Sözeri'nin, İstiklal Caddesi'nde bulunan Ravouna 1906 Otel'de sahne aldığı sırada sarf etmiş olduğu "Rüzgâr hiçbir zaman kadın değildi. Trans erkekti, öyle doğmuştu" şeklindeki sözlerini sorması üzerineyse; "Lütfen, rica ediyorum beni rahat bırakın. Hiçbir konuda konuşmak istemiyorum" şeklinde cevap verdi ve sessizce yoluna devam etti. Başka herhangi bir soruya da yanıt vermeyi reddetti ve ikili magazincilerin objektiflerinden yürüyerek uzaklaştı.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol