Sinem Yazıyoor Editörü

Rusya Devlet Başkanı Putin'in Acı Günü

eklendi

Rusya'nın başkenti Moskova'da Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putine ait lüks makam aracı karşı yönden gelen başka bir liks marka araç ile çarpışması sonucu Rusya da kısa süreli bir kaos ortamı yaşandı.

Kısa Süreli Panik!

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'inde araçta olabileceği ihtimali kısa süreli korkuya sebep oldu. Neyse ki korkulan olmadı Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin aracın içinde değildi. Olayın nahoş bir durum dışında tek üzücü yanı Putin'in Makam şoförünün hakkın rahmetine kavuşması oldu. karşı yönden gelen aracın şoförü ise hastanede tedavisi devam etmekte fakat onunda durumu ciddiyetini koruyor. 

Emniyet Derin Olarak Araştırıyor!

Elim kaza sonucunda kazanın gerçekleştiği cadde trafiğe kapatıldı. Rusya'nın işlek caddelerinden biri olan Avenue Caddesi Dünya'nın en pahalı caddeleri arasında yer alması çift taraflı 14 şeritten oluşması trafiğin işleyişini oldukça etkiledi fakat belli bir süre sonra trafiğe açıldı. Emniyet kaza nedeni konusunda derin araştırmaların devam ettiğini bildirdi. Olay hakkında çeşitli yorumlamalar ve çeşitli senaryolar üzerinde duran emniyet ekibi en kısa sürede kaza nedeni hakkında gerekli açıklamaları yapacaklarını bildirdiler. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol