Sinem Yazıyoor Editörü

Rus Öğrenciler Otostopla Türkiye Turunda

eklendi

Rusya'nın St.Petersburg üniversitesinde okuyan üç kafadar öğrenci otostop yaparak Türkiye'yi gezmeye karar verdiler. Bu kararı uygulamak için önce Gürcistan sınırına gelen öğrenciler daha sonra Trabzon, Samsun, Sinop yolu üzerinden otostopla Kastamonu'ya kadar geldiler. 

Türkiye'nin Bütün Şehirlerini Gezmek İstiyorlar!

İsimleri Pavel Sergie, İrina Derkova ve Yulia Chirochkina olan üç arkadaş Anadolu Ajansı muhabirine yapmış oldukları açıklamalarla gezileri hakkında bilgi verdiler. Yulia Chirochkina konuşmasında Türkiye'nin bütün şehirlerini gezmek istediklerini, Kastamonu'ya gelene kadar birçok araca bindiklerini ve birçok iyi niyetli insanla tanıştıklarını dile getirdi. Ayrıca Yulia konuşması da Türk insanının ne kadar cana yakın olduğunu da dile getirdi. 

Seyahate Tam Hız Devam!

Pavel Sergie ise açıklamalarında farklı şehirlerin tarihi ve turistik yerleri hakkında bilgi elde ettiklerini ve bu geziyi yaparken hiçbir sorun yaşamadıklarını, ceplerinden de fazla bir para çıkmadığını dile getirdi. Ayrıca Pavel Sergie gezi güzergahlarını Ege ve Akdeniz olarak açıkladı. Kastamonu'nun Hanönü ilçesinde dinlenen ve ilçeyi gezen üç arkadaş daha sonra otostopla seyahat etmeye devam etti.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol