Sinem Yazıyoor Editörü

Ronaldo’ya İkizi Kadar Benzeyen Hırsız Yakayı Ele Verdi.

eklendi

Tanınmış Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo kendisinin haberi bile olmadan bir hırsızın yakalanmasını sağladı.

İkizi Kadar Benziyor!

Fransa’da bir eve hırsızlık amacıyla giren birisi kendisini göre birinin ifadesi yardımıyla kolayca yakalandı. İfadesinde hırsızın Ronaldo’ya sanki onun ikiziymiş kadar çok benzediğini söylemişti. Bu sözler hırsızın kolay yakalanmasına sebep oldu.

Soyduğu Evin Sahibi Onu Tarif Etti!

L’Est Republicain gazetesinde yer alan haberden öğrenilen bilgiye göre Fransa’nın kuzey kesiminde yer alan bir kentteki eve girmiş olan iki hırsızdan biri Ronaldo’ya benziyordu. Hırsızlar kaçmış olsa da girdikleri evin sahibi olan kişi hırsızları görmüş ve verdiği bilgilerle hırsızların robot resimleri çizilmişti. Ev sahibi hırsızlardan birisi için Ronaldo’ya ikizi kadar çok benzediğini söylemişti.

Uyumak İçin Bir Yer Arıyordum!

Ronaldo’ya benzemesi sebebiyle yakalanmış olan hırsızlardan biri sadece 21 yaşındaydı. Ev sahibi olan kişinin hırsızların yüzünü görebilmiş olması ve dikkati olayı aydınlatmış, olaydan iki gün sonra hırsızlar yakalanabilmişti. Ronaldo’ya benzeyen ama bu benzerliğin günün birinde işleyeceği bir suçtan dolayı yakalanmasını kolaylaştıracağını hiç düşünmeyen genç şahıs amacının hırsızlık olmadığını, uyumak için bir yer aramakta olduğunu iddia etmişti.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol