Sinem Yazıyoor Editörü

Ronaldo'nun Yeni Sevgilisi

eklendi

İspanyol dergisi Corazon Czn, Real Madrid'in Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo için gündem yaratan bir iddia öne sürdü. Corazon Czn'nin yaptığı habere göre ünlü futbolcu eski İspanya güzeli Desire Cordero ile bir süredir birliktelik yaşıyor. Öyle ki derginin iddialarına göre İspanyol güzel bu birliktelik nedeniyle Madrid'e yerleşti. 

1 Aydan Bu Yana Sevgililer

Derginin iddialarına göre Cristiano Ronaldo ve Desire Cordero çifti yaklaşık 1 aydan bu yana birliktelik yaşıyor. Corazon Czn, Desire Cordero'nun Madrid'e yerleşmesinin sebebi olarak da Ronaldo ile birlikteliklerini gösterdi. Derginin iddialarına göre ise Cristiano Ronaldo ve Desire Cordero Instagram üzerinden tanışarak birliktelik yaşamaya karar verdi. Desire Cordero'nun da Instagram üzerinde oldukça aktif olduğu bilinmekte. İspanyol güzelin Instagram'da 94 binden fazla takipçisi bulunmakta. 

Bomba Gibi Düştü!

Portekizli yıldız oyuncu Cristiano Ronaldo, yakın bir zamana kadar Irına Shayk ile birlikteliği ile biliniyordu. Çiftin yakın bir zamanda birbirlerinden ayrılmasının ardından Cristiano Ronaldo'nun özellikle Instagram'ı daha aktif kullanmaya başladığı biliniyordu. Corazon Czn'nin ortaya attığı görüş magazin dünyasına adeta bomba gibi düştü.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol