Sinem Yazıyoor Editörü

Ronaldo'nun Xavi Hakkındaki Açıklamalarına Eto'o'dan Yanıt Geldi

eklendi

Uzun süren transfer dedikodularının ardından Antalyaspor'da kalan Kamerunlu golcü Samuel Eto'o, Cristiano Ronaldo'nun, Xavi ile ilgili yaptığı eleştirilere yanıt verdi. 

Eto'dan Xavi'ye Destek!

Ronaldo'nun, Barcelona'nın eski yıldızı Xavi hakkındaki sözleri nedeniyle açıklama yapan Samuel Eto'o, Xavi'ye destek çıktı. Ballons D'Or'u Xavi'nin de çok fazla hakettiğini söyleyen Antalyaspor'lu golcü, bir oyuncu 4-5 kez Ballons d'Or'u kazandı diye bu tarz sözlerin sarfedilemeyeceğini söyledi. Eto'o bunun yanı sıra Ballons d'Or'un adil olması durumunda, Xavi'nin bu ödülü 5-6 kez bile kazanabileceğini dile getirdi. Xavi'nin sarfettiği sözlerin hiçbir şekilde Cristiano Ronaldo'ya saygısızlık olmadığını belirten Samuel Eto'o, Xavi'nin tüm dünyanın saygısını kazanmış bir oyuncu olduğunu söyledi.

'İnternette en çok aranan oyuncu benim'

Real Madrid'li yıldız oyuncu geçtiğimiz günlerde Xavi hakkında bazı sert ifadelerde bulunarak, 'İnternette en çok aranan oyuncu benim. Bunun gibiler, benim hakkımda konuşarak manşetlere çıkmaya çalışıyorlar ya da kendilerini öne çıkarma gayretindeler.' şeklinde açıklama yaptı. Xavi'yi ve onun sözlerini hiçbir şekilde umursamadığını söyleyen Cristiano Ronaldo, aldığı Ballons d'Or ödüllerine dikkat çekerek, Xavi'nin bu ödülü hiç kazanamadığına vurgu yaptı.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol