Sinem Yazıyoor Editörü

Rising Star İkinci Tur

eklendi

Türkiye’de son zamanlarda özellikle Acun Medya’nın da etkisiyle yarışma kültürü gelişme göstermektedir. Günümüzde televizyonlarda neredeyse her kanalda bir yarışma görmek mümkündür. İlk zamanlarda bir iki kanalda çıkan ve şuan birçok kanalda bulunan şarkı yarışmaları ise kanallarda en çok beğenilen ve reyting alan yarışmalardır. 

Bu yarışmalardan biri olan Rising Star yarışması farklı formatıyla son zamanlarda çıkan yarışmalar arasından en çok beğeni alanlar arasındadır. Yarışmada başlangıçta eleme turları yapılarak yarışmacılar belirlenmektedir. Sonra turlar aşılarak final turunda en iyi yıldız belirlenir. Şu aralar Rising Star’ın 2. Turu gerçekleşmektedir.

Neredeyse %100 Olacaktı!

Bu turun favorilerinden biri olan Veli Bağı ile Damla Sarıkaya karşılıklı eşleşti. Halk oylamasıyla turu kazananın belirlendiği yarışmada Veli bağı neredeyse %100’e ulaştı. Söylediği Usta sanatçı Neşet Ertaş’ın Bağa Gel Bostana gel türküsüyle 91 oy almıştır. Karşısında yarışan Damla Sarıkaya ise söylediği Mazi Kalbimde Bir Yaradır adlı şarkısıyla 42 oy almıştır. Açık ara farkla Veli Bağı rakibi Damla Sarıkaya’yı eleyerek bir üst tura yükselmeyi başarmıştır.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol