Sinem Yazıyoor Editörü

Ringde Acı Son

eklendi

Henüz 25 yaşında olan ve namaglûp unvanı ile son maçına çıkan İskoçyalı boksör Mike Towell, nakavt olarak kaybettiği maçın ardından beyin kanması geçirdi ve hayatını kaybetti.

5 Raund Dayanabildi

Birleşik krallık basınının geçtiği haberi göre, İskoçya’nın Glasgow şehrinde Perşembe günü son maçına çıkan Mike Towell, rakibi Dale Evans’ a ancak 5 raund dayanabildi ve raund sonunda nakavt oldu.

Maçtan hemen sonra Queen Elizabeth Hastanesine kaldırılan namağlup boksör Mike Towell yoğun bakıma alındı. Yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşama tutunamayan boksör, beyin kanaması geçirerek yaşama veda etti.

Ölüm Sebebi Beyin Kanaması

Mike Towell’ın kulübü tarafından yapılan açıklamada, genç sporcunun maçın ardından geçirdiği beyin kanaması sebebiyle hayata veda ettiğini duyurdu. Genç sporcunun eşi Chloe Ross ise Towell’ın bu maç için haftalardır yoğun stresi yaşadığını ve buna bağlı olarak şiddetli migren ağrısı çektiğini dile getirerek “ Mike hastanede yaşam mücadelesi verirken belki de ömrümün en uzun gününü geçirdim adeta, küçük bebeğim babasız kaldı” dedi.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol