Sinem Yazıyoor Editörü

Ring Öncesi Mizansen

eklendi

Güney Kore’de düzenlenen bir dövüş organizasyonuna katılan Bob Sapp ve Fedor Emelianenko maç öncesinde seyirciye bir sürpriz yaparak onları kahkahalara boğdular. 

Amaç İlgi Çekmekti

Maça ilgi çekmek amaçlı hoş mizansen izleyici tarafından çok eğlenceli bulundu. Dövüşten hemen önce yapılan toplantıda gerçekleştirilen bu danışıklı dövüş sırasında gerginliğin gerçek olmadığı anlayan seyirci hayatından çok memnun görünüyordu.

Dövüşe Isınma Turu Mu?

MMA dövüş organizasyonu için ringe çıkması beklenen ABD’li Bob Sapp ve Fedor Emelianenko’nun sevimli hareketleri ilgi çekti. Yayılan görüntülerde iki iri cüsseli adam öfkeyle birbirine girişmeye başladığında araya girmeye çalışan görevliler dikkat çekiyor. Dalaşma ilk anlarda gerçek gibi görünse de aslında her şey bir oyundu.

Seyirci Çok Keyif Aldı

Gerçeğin ne olduğu anlaşıldığında herkes rahatlamış ve komik hareketler karşısında kahkahalarına engel olamamıştı. İki devin amacı ilgi çekmekti ve bunu fazlasıyla başarmış oldular. Birkaç filmde de rol almış olan 1974 doğumlu Bob Sapp’ın boyu 2 metreden fazla ve 180 kiloluk bir vücuda ama bir o kadar da komik bir mizaca sahip.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol