Sinem Yazıyoor Editörü

Rigobert Song Fransa'ya Götürülüyor

eklendi

Bir zamanlar Galatasaray ve Trabzonspor'un defans futbolcusu olan Rigobert Song'un komadan çıktığını ve tedavisinin geri kalan bölümü için Fransa'ya götürüleceği bildirildi. Geçtiğimiz günlerde ünlü futbolcunun felç geçirmesi nedeni ile Kamerun'da hastaneye kaldırılan Rigobert Song'un komadan çıktığı açıklandı.

Tedaviye Fransa'da Devam Edecek

Kamerun Cumhurbaşkanı Paul Biya bizzat hastaneye giderek Rigobert Song'u ziyaret ederek doktorlardan futbolcunun sağlık durumu ile ilgili bilgi aldı. Eğer Rigobert Song'un sağlığının elvermesi durumunda tedavisinin geri kalan bölümünün Fransa'da sürdürülebilmesi imin onu Fransa'ya gönderebileceklerini bildirmişti. Rigobert Song'un komadan çıkması ile birlikte tedavisinin geri kalan kısmı için Fransa'ya götürüleceği açıklandı.

Felç Geçirme Sebebi Yakın Zamanda Açıklanacak

Doktorlar, ünlü defans oyuncusu için neden felç geçirdiğine dair tahlil ve tetkiklerin devam ettiğini kesin nedenin yakın bir zamanda kamuoyu ile paylaşılacağını bildirdikleri belirtildi. Rigobert Song'un bir süre daha hastanede tedavi göreceği, daha sonra durumuna göre evinde istirahat edebileceği açıklandı. Bu süre içerisinde tahlil ve tetkiklerinin devam edeceğini ancak futbolcunun hayatı ile ilgili endişe edecek bir durumun olmadığı bildirildi.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol