Sinem Yazıyoor Editörü

Rekortmen Dizi Diriliş Ertuğrul’dan Kötü Haber

eklendi

TRT 1 ekranlarında sevenleri ile buluşan izlenme rekorları sahibi Diriliş Ertuğrul yeni yayın dönemine gecikmeli başlayacak. Dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ yaptığı açıklama ile ellerinde olmayan nedenlerden dolayı dizinin yayına girmesinin Ekim ayının ortalarını bulabileceğini ifade etti. Daha önce yapılan açıklamalarda üçüncü sezonuna başlayacak dizinin Ekim ayında yayında olacağı bildirilmişti.

Diriliş Ertuğrul Dizisi Bilgileri

Dizinin yapımcısı olan Mehmet Bozdağ aynı zamanda senaristliğini de yapmaktadır. Kayseri 1983 doğumlu olan senarist ve yapımcı 61. bölümü 8 Haziran 2016 tarihinde yayınlanan diziyi yeni sezon için hazırlama çalışmalarını sürdürmektedir. 

Dizinin yönetmen koltuğunda Metin Günay oturmaktadır. Tecrübeli yönetmen Deli Yürek, Ekmek Teknesi gibi efsane olmuş dizilerin de yönetmenliklerini yapmıştı. Toplam olarak 1996 senesinden günümüze 13 adet televizyon dizisini yöneten Metin Günay sektörün çok bilinen isimlerindendir. 

Diriliş Ertuğrul dizisinin oyuncu kadrosu ise oldukça geniştir. Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç, Kaan Taşaner, ve Didem Barçın gibi isimler ana oyuncu kadrosunu oluştururken Serdar Gökhan gibi usta oyuncular da dönemsel olarak dizide yer almaktadır. 


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol