Sinem Yazıyoor Editörü

Politika Tacizcisi Yakalandı!

eklendi

Almanya'da uzun süredir gündemi meşgul eden ve birçok kişinin şikayetçi olduğu siyasetçi sapığı yakalandı. Gelen haberlere göre eğlence mekanlarına giden politikacı kadınları, bu gittiği mekanlarda taciz eden Polonyalı Piotr K. isimli şahıs, polisin uzun aramalarının ardından yakalandı.

Hamburg'ta Yakalandı!

Hamburg'ta yakalanan 24 yaşındaki Polonyalı, ifadesi alınmak üzere polisler tarafından karakola götürüldü. İfadesini alınan şahıs, polis tarafından serbest bırakıldı ancak hakkında soruşturma başlatıldı. 24 yaşındaki Piotr K. hakkında cinsel saldırı ve görevli polise mukavemet dolayısıyla soruşturma başlatıldığı açıklandı. Piotr K. isimli şahsın karakola götürülme esnasında polise mukavemet gösterdiği ortaya çıktı.

Özellikle Geç Saatle Ortaya Çıkıyor!

Özellikle gece geç saatlerde ortaya çıkan ve kadınları taciz eden Polonyalı'nın kurbanlarından birisi de Hamburg Belediye Başkanvekili Katharina Fegebang oldu. Hamburg eyalet temsilciliğinin düzenlediği bir eğlenceye katılan 39 yaşındaki Fegebang, Polonyalı adamın kurbanlarından biri oldu. Olay hakkında daha sonradan bazı açıklamalar yapan Fegebang, yaşadığı olayın elbette çok kötü bir olay olduğunu, ancak gecenin ilerleyen saatlerinde bunu unutarak, eğlenmeye devam ettiğini belirtti.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol