Sinem Yazıyoor Editörü

Pazar Akşamı Reyting Savaşı

eklendi

25 Eylül pazar akşamının reyting şampiyonu ''seviyor sevmiyor''dizisi oldu.Popüler dizi yeni bölümü ile seyircinin beğenisini kazanarak, listede birinci sırada yerini aldı ve ''O Hayat Benim'i'' geçerek 25 Eylül akşamını zirvede bitirdi. Sevilen dizinin özet bölümü de aynı şekilde reyting sıralamasında ilk 20'ye girerek 5. oldu.

Böylelikle 'O Hayat Benim'i'' tahtından indirerek ikinciliğe düşüren dizi, haklı beğenisiyle önümüzdeki günlerde de güçlü bir rakip olarak, O Hayat Benim'i zorlayacak gibi gözüküyor. İkinciliğe düşen dizinin çok sezondur oynuyor olması ve seviyor sevmiyor'un taze bir hikaye olması nedeniyle de sıralamadaki yerlerin değiştiği söylenebilir.

O Hayat benim'i, Show Ana Haber ve İlker Ayrık'la Var mısınız, Yok musunuz? takip ederken, sevilen dizi özet bölümüyle de 5. sırada yerini aldı. İlk 10'a giren diğer dizi ve programlar sırası ile;

İşte O Programlar

- Atv Ana Haber

- Gülbin Tosun İle Fox Ana Haber Hafta Sonu

- O Hayat Benim (Özet)

- Kanal D Ana Haber

- Hava Durumu oldu.


25 Eylül Akşamı Reyting sıralamasında ilk 10'a giren dizi ve programlar bu şekildeyken, ilk 20 listesi için, diğer program ve dizileri de sıralamak istersek, liste şu şekilde devam ediyor.

- Haber Önü

- Ben Bilmem Eşim Bilir

- Arkadaşlar İyidir

- Hababam Sınıfı Askerde

- Yetenek Sizsiniz Türkiye Özet

- Sıcak Gelişme

- Yetenek Sizsiniz Türkiye

- Arkadaşlar İyidir Özet

- Atv Haber

- Deli DivaneBU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol