Sinem Yazıyoor Editörü

Parasını Tahsil Edemedi, Mescidi Satılığa Çıkardı

eklendi

İzmit'te bir müteahhitten alacaklı olan inşaat malzemeleri satıcısı, parasını tahsil edemediği gerekçesi ile müteahhidin yaptığı sitedeki 3 katlı mescidi satılığa çıkardı.

Mescidi Satılığa Çıkardı!

İnşaat malzemeleri satıcısı olan Suna Uçak, parasını tahsil edemediği müteahhidin yaptığı sitede bulunan bir mescidi 2 milyon lira karşılığında satışa çıkardı. Suna Uçak, mescidin üzerine 'Geçici mescid. Satılık ticari 3 katlı dükkan' yazılı bir afiş astı.

Parasını Tahsil Edemediği İçin Satıyor

İzmit Çayırköy Mahallesi'nde yer alan 3 bloktan oluşan Gölkay Park Towers adlı siteyi yapan müteahhit, iddialara göre Suna Uçak'tan 1.5 milyon lira değerinde inşaat malzemesi satın aldı. Parasını tahsil edemeyen Suna Uçak, firmayla görüştükten sonra sitede yer alan mescidi 2 milyon lira karşılığında satışa çıkardı.

Alacaklarını Bir Çok Kez İstedi

Müteahhitten parasını bir türlü tahsil edemediği söyleyen Suna Uçak, inşaatın başından bu yana malzeme satışı yaptığını söyledi. müteahhitten alacaklarını birçok kez istediğini belirten Uçak, buna rağmen parasını tahsil edemediğini söyledi. Müteahhidin kendisine, daireyi alacak olan Araplarla sorun yaşadığını ve ödemelerin bu yüzden geciktiğini söylediğini belirten Suna Uçak, bunun üzerine firmayla görüşerek mescidi satılığa çıkardığını söyledi.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol