Sinem Yazıyoor Editörü

Para Kazanmak Yerine Futbol Başarısını Tercih Eden Zlatan Ibrahimoviç

eklendi

Dünyanın en iyi 100 futbolcusu arasında 5. sırada bulunan Zlatan İbrahimoviç’in yeni transferi gündemi oldukça meşgul ediyor. Daha önceki transferlerinde de adından söz ettiren forvet oyuncu Transfer kazançları ve Nike sponsorluğu ile futbol kariyerinde kazandıklarını çeşitli şekillerdeki yardımlarıyla paylaşan İsveçli futbolcuya gelen teklifler oldukça iddialı.

Mino Railo'nun Açıklamaları

Ünlü futbol oyuncusunun menajeri Mino Raiola gelen teklifler arasında Zlatan’ın değerlendirme yaptığını ve para yerine futbol başarısını tercih ettiğini açıkladı. Çin liginden bir kulübün 100 milyon Euro'luk net maaş teklifini reddettiği böylece ortaya çıktı.

Birçok iyi takımda oynayan ve en son Paris Saint Germain ile anlaşması sona eren İsveç Milli Takım oyuncusunun yeni anlaşmasını Manchester United takımı ile imzaladığı açıklandı.

Ligde oldukça başarılı futbol oyuncularının menajerliğini yapan Mino Raiola, birçok kişi için inanılmaz olan bu transfer teklifleri karşısında Zlatan Ibrahimoviç’in asil bir davranış gösterdiğini belirtmektedir. Zlatan’ın hayata bakışından da belli olduğu üzere, önemli olanın para değil başarı olduğunu gösteren önemli bir hareket sergilediği görülmektedir.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol