Sinem Yazıyoor Editörü

Özge Borak Severek İzlenilen Güldür Güldür Programı'ndan Ayrıldı

eklendi

Show TV ekranlarında yayınlanan ve her hafta izleyicilerini kahkahalara boğan Güldür Güldür programında yer alan ve ekibin en sempatik üyelerinden birisi olan ünlü oyuncu Özge Borak, programın bundan sonraki bölümlerinde yer almayacağını bildirdi. Özge Borak sevenlerini oldukça hayal kırıklığına uğratan bu açıklamayı sosyal medya üzerinden sevenlerine duyurdu.

Sosyal Medya Hesabından Açıklama Yaptı

Özge Borak, bugüne kadar birçok projede olduğu gibi Show TV televizyonun başarılı programlarından birisi olan Güldür Güldür programında önemli başarılara imza atmıştı. Ancak Özge Borak, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak programın yeni bölümlerinde kendisinin yer almayacağını belitti. Ekibe sürekli olarak pozitif enerji verdiğini dile getiren Özge Borak, daha önce programda çekilen güzel görüntülerinden ve fotoğraflarından oluşan bir kolajı da sosyal medya hesabından sevenleri ile paylaşarak, takipçilerine veda etti. 

Yazdığı Mesaj Çok Duygulu

Özge Borak sosyal medya üzerinden yazdığı notta, sevenlerine oldukça uzun süredir beraber bir yolda yürüdüklerini, çok önemli anılar yaşadıklarını ancak bu sezon ekip arkadaşlarıyla birlikte olamayacağını belirtti.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol