Sinem Yazıyoor Editörü

Ozan Tufan'a Sosyal Medya Ayarı

eklendi

Fenerbahçe kulübü başkanı Aziz Yıldırım hafta içi yaşanan sosyal medya olaylarında adı sıkça geçen futbolcusu Ozan Tufan'ı sert bir dille uyardı. Beşiktaşlı futbolcu Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa'nın sosyal paylaşım sitesi instagram üzerinden paylaştığı fotoğrafları beğenen Ozan Tufan, kendisini bir anda haftanın en çok konuşulan sosyal medya olaylarının başrolünde buldu.

Aziz Yıldırım Uyardı!

Gelen tepkiler üzerine önce beğendiği fotoğraftaki beğenisini geri çeken Ozan Tufan, olayın Aziz Yıldırım tarafından duyulması üzerine hesaplarını silmek zorunda kaldı. Aziz Yıldırım'ın bu olayı duyduğunda çok sinirlendiği ve ''Ozan Fenerbahçe'nin futbolcusu, Fenerbahçeli futbolcular sadece futbol performansları ile gündem olmalıdırlar, böyle bir konu ile değil. ''diyerek futbolcusunun uyarılmasını istedi. Bu uyarı kulübün idari menajeri Hasan Çetinkaya tarafından futbolcunun kendisine iletildi. Böyle bir durumla karşılaştığı için hem Fenerbahçe camiasından hem de Aziz Yıldırım'ın şahsından özür dileyen Ozan Tufan'ın daha fazla polemik konusu olmamak için sosyal medya hesaplarını kapattığı öğrenildi. 

Sosyal Medyada Alay Konusu Oldu!

Takipçileri tarafından yoğun eleştirilere maruz kalan ve hakkında caps'ler yapılan Ozan Tufan'ın ilerleyen zamanlarda bu konu ile açıklama yapması bekleniyor. Fenerbahçeli ve Beşiktaşlı taraftarlar arasında da bir polemik konusu olan bu durum daha uzun zaman gündemde kalacak gibi görünüyor.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol