Sinem Yazıyoor Editörü

Oya Aydoğan'ın Oğlu, Bülent Ersoy'la Bağlarının Koptuğunu Açıkladı

eklendi

Bilindiği gibi annesini kısa süre önce aort atardamar yırtılması nedeniyle kaybeden Gurur Aydoğan, annesinin ölümünden bir süre sonra basın mensuplarına bazı açıklamalarda bulundu. Gurur Aydoğan, Bülent Ersoy'la hiç görüşmediğini, kendisiyle artık hiç bir şekilde bağının olmadığını belirtti.

Oğlu Merak Edilenleri Anlattı!

Bilindiği gibi sevilen sanatçı Oya Aydoğan'ı geçtiğimiz aylarda aort atardamarının yırtılmasından dolayı kaybetmiştik. Oya Aydoğan'ın oğlu olan Gurur Aydoğan, kendisiyle ilgili olarak merak edilen soruları Renkli Sayfalar programında sevenleriyle paylaştı.

Odasına Dokunmadım

Canlı olarak yayınlanan programa katılan Gurur Aydoğan, program içerisinde annesinin hastalığı ve ölümü ile ilgili yaşadıklarını ve yeni başladığı ilişkisiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Sanatçının oğlu annesinin ölümünde sonra hala aynı evde yaşamaya devam ettiğini açıkladı. Hatta annesinin odasına da hiç elini sürmediğini ve hala aynı şekilde odanın durduğunu belirtti. Çoğu zaman annesinin yatağında uyuduğunu da söyledi.

Bülent Ersoy ile Bağımız Koptu

Gurur Aydoğan annesinin rahatsız olduğu zamanlarda ve annesini kaybettiği zamanlarda kendisini çok arayanın olduğunu, Bülent Ersoy'un da kendisini telefon ile aradığını ancak o zamandan sonra kendisiyle görüşmediğini de sözlerine ekledi.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol