Sinem Yazıyoor Editörü

Osmanlıdan Bu Kez Hüsran

eklendi

UEFA Avrupa Ligi'nde Osmanlıspor'un hızla ilerleyişi dün akşam İsviçre'nin Zürich kentinde oynanan FC Zürih - Osmanlıspor maçı ile yarım kaldı. Maça iyi başlayan İsviçre temsilcisi 1 - 0 öne geçti. Ardından temsilcimiz maçta dengeyi sağladı ve aradığı golü bularak skoru 1 - 1'e getirdi. 1 - 1'den sonra iki takımda ciddi pozisyonlardan yararlanamazken maçın ikinci yarısında Fc Zürih takımı skoru 2 - 1'e getiren golü attı. Bu dakikadan sonra oyunun kontrolünü eline alan temsilcimiz kalitesini sahaya yansıtsa da istediği gole ve gollere ulaşamadı ve sahadan 2 - 1 yenik ayrıldı. 

PKK Bayrağı Açtılar

Maçın önüne geçen olay ise ne maçın skoru ne de oynanan futboldu. Maçın önüne geçen olay Zürich taraftarının yaptığı terbiyesizlikti. Zürich taraftarları maç boyunca PKK bayrakları ve Abdullah Öcalan posterleri açarak terör örgütü hakkında tezaratlarda bulundu. Çok değil 3 - 4 ay önce aynı terör örgütü İsviçre'de bomba patlatmış ve onlarca kişinin canına kıymıştı.

Yaşanan bu olaylara Türk taraftarlar maç boyunca tepki gösterse de İsviçre polisi adeta maç boyunca uyudu ve olaya el atmadı. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol