Sinem Yazıyoor Editörü

Ölüm Riskini Göze Aldı Vasiyetini Bile Yazdı

eklendi

Geçtiğimiz günlerde mide küçültme ameliyatı ile 25 kilo veren Seren Serengil hakkında çıkan haberlerle ve aşk dedikodularıyla ilgili Ömür Sabuncuoğlu'na konuştu.

Mide Küçültme Ameliyatına Girdi!

Ölüm riski olduğunu bilerek mide küçültme ameliyata girdiğini söyleyen Seren Serengil ameliyat öncesi vasiyetini yazdığını da ifade etti. Hayvan sevgisi herkes tarafından bilinen Serengil vasiyetinde oturduğu evinin köpeklerine bıraktığını yazmış. Köpeklerinin o evde yaşamlarına devam etmesini istemiş. Ayrıca annesine de deniz gören bir yere gömülmeyi istediğini bildirmiş.

Aşk Dedikodularına da Cevap Verdi!

Şarkıcı Hakan Altun'lada hakkında çıkan aşk dedikoduları hakkında da konuştu. Hakan Altun'un kendisi için çok değerli olduğunu söyleyen Serengil sevgili olmadıklarını açıkladı. Hakan Altun'la 15 yıllık bir arkadaşlıkları olduklarını belirtti. Ayrıca yakın arkadaşlarının aynı olduğunu söyledi. Arkadaş grubu içinde de sürekli görüştüklerini ifade etti. Sosyal medyada resim paylaşımlarından böyle bir şeyin ortaya çıktığını belirtti. Hayranlarının paylaştıkları fotoğraflarda ikisini yakıştırdıklarını söyledi. Ama ne Hakan'ın ne de kendisinin böyle bir düşüncesi olmadığını dile getirdi. Güzel sanatçı böylece hakkında çıkan haberlere ve aşk dedikodularına son noktayı koymuş oldu.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol