Sinem Yazıyoor Editörü

Olay Yaratan Fotoğrafın İzmir'de Çekilmediği Ortaya Çıktı

eklendi

Geçtiğimiz günlerde Twitter üzerinden sosyal medyada yansıyan ve büyük bir tepki çeken fotoğrafın İzmir'de çekilmediği ortaya çıktı. Fotoğrafta sandalye üzerinde oturan ve ayağıyla küçük bir çocuğun üstüne basan bir adamın görüntüsü yer almaktaydı. İzmir'de çekildiği öne sürülen fotoğrafla ilgili gerçek ortaya çıktı ve bu fotoğrafın İzmir'de çekilmediği ortaya çıkarıldı.

İzmir Polisi Devrede!

Twitter üzerinden paylaşılan ve sosyal medyada büyük tepkiler çekilen fotoğrafla ilgili olarak, bazı Twitter hesaplarından fotoğrafın İzmir'de çekildiği görüşü öne sürüldü. Bu paylaşımların ardından devreye İzmir polisi girdi. İzmir polisi yaptığı araştırmalar sonucunda bu fotoğrafın İzmir'de çekilmediğini ortaya çıkardı. İzmir'de yaşayan E.D isimli bir şahıs, fotoğraftaki kişiye benzediği için ortaya böyle bir görüşün atıldığı çıkarıldı. Bu benzerlikten duyduğu şikayeti dile getiren E.D ''Bu kişi ben değilim'' diyerek isyan etti.

Emniyet Müdürlüğü Araştırıyor!

Twitter hesaplarının yaptığı paylaşımlara göre, bu kişinin İzmir Işıkkent'te bulunan Ayakkabıcılar Sitesi'nde çalıştığı öne sürüldü. Bunun üzerine İzmir Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya'nın talimatı ile Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından özel bir ekip kuruldu. Kurulan özel ekip yaptığı çalışmalar sonucu, fotoğraftaki kişiye benzeyen E.D isimle şahsa ulaştı. Bu benzerlikten rahatsızlık duyan E.D, fotoğrafta küçük çocuğun yüzüne basan kişinin kendisi olmadığını ve bir çok kişinin bu sebepten dolayı kendisini aradığını söyledi.

Suriye'de Çekildiği Öne Sürüldü!

Öte yandan ortaya atılan diğer bir iddaya göre fotoğrafın Suriye'de çekildiği öne sürüldü.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol