Sinem Yazıyoor Editörü

Olay Hakem Amatör Lig Maçı Yönetecek

eklendi

Geçtiğimiz yıllarda oynanan Trabzonspor Galatasaray müsabakasındaki yönetimi ile uzunca bir süre gündemde kalan ve yoğun tartışmaların odağında olan hakem Deniz Ateş Bitnel, uzunca zaman süren bir aranın ardından tekrar sahalara dönüyor. Bu maçın ardından oldukça bir zaman geçmesine rağmen federasyon eli ile hiçbir futbol müsabakasına atanmayan Deniz Ateş Bitnel, bu hafta sonu oynanacak Süper Amatör Lig 6. Gruptaki Çamlıcaspor-1877 Alemdağ maçını yönetecek. 10 Eylül Cumartesi saat 14. 00 de oynanacak karşılaşma Yeni Sahra Suni Çim stadında izleyicilerin karşısında olacak. 

Galatasaray - Trabzonspor Maçından Cezalı!

Tecrübeli hakemin bu duruma düşmesine sebep olan maçta, Trabzonspor takımından kırmızı kartla oyundan attığı futbolcular arasında bulunan Salih Dursun'un bir arkadaşının kırmızı kart görmesi sonucunda kendisinin elindeki kırmızı kartı alıp kendisine göstermesi ve bu hareket sonrasında Salih Dursun'un da oyunda dışında kalması ile hatırlanan maçta Trabzonspor'dan 4 futbolcu kırmızı kart görerek oyun dışı kalmıştı. 

Son derece iyi durumda olan Trabzonspor, bu kartları görmesine sebep olan pozisyonlar sonrasında penaltı golü ile geri düşmüş ve maçı mağlubiyetle tamamlamıştı. Hakeme kırmızı kart gösteren Salih Dursun ise Trabzonspor'u taraftarların ve tüm futbolseverlerin hafızasında yer etmeyi başarmıştı. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol