Sinem Yazıyoor Editörü

Oktay Kaynarca Resimleri Sildi

eklendi

Önümüzdeki günlerde TV 8 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan “O Ses Türkiye”'nin jüri üyeliğinde bu seferde Sibel Can yer almakta olup, programın formatı ses yarışması niteliğindedir. Programın çekimlerine aralıksız olarak devam edilmekte ve misafir sanatçılarda programın formatına uygun olarak yayında yer almaktadırlar. 

İstenmeyen Fotoğraf Detayı

Son çekimlerde ise programın konuğu olan Oktay Kaynarca “Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinde Hızır rolünü oynamıştı. Program sırasında Oktay Kaynarca ve Sibel Can birlikte fotoğraf çektirdi. Oktay Kaynarca kendi sosyal medya hesabından bu fotoğraf karelerini paylaşıp, hayranlarına TV 8’de çekimlerde olduğunu ve bu münasebetle de Sibel Can’a teşekkürlerini iletti. Lakin çekilen bu fotoğraflar amatörce olduğu için istenmeyen kareler ortaya çıktı. Maalesef bu karelerde yer alan Sibel Can'ın verdiği görüntülerin yeterince iyi değildi. Fotoğrafları gören Sibel Can fanatiği kişiler tarafından acımasız eleştiri yağmuruna tutulan Oktay Kaynarca fotoğrafları hesabından hemen kaldırdı. 

Değişen Fotoğraflar 

Sonuç olarak kötü ve yaşlı görünen fotoğraflar kaldırılarak yerine daha güzel görüntülerin yer aldığı kareler yerleştirildi. 


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol