Sinem Yazıyoor Editörü

Öğrencisiyle İlişkiye Giren Lise Öğretmeni Tutuklandı

eklendi

Amerika Birleşik Devletleri'nde bir lisede öğretmen olarak görev yapan Mary Beth Haglin, şok bir skandal ile gündeme geldi. 24 yaşındaki kadının, 17 yaşındaki bir öğrencisi ile cinsel ilişkiye girdiği ortaya çıkarıldı. Bu durumun öğrenilmesinin ardından tutuklanan Mary Beth Haglin, yaptığı açıklama öğrencisinin aklını başından aldığını kaydetti.

17 Yaşındaki Öğrencisiyle İlişkiye Girdi!

Amerika Birleşik Devletleri'nin Lowa eyaletinde bir lisede öğretmen olan Mart Beth Haglin, iddialara göre 17 yaşındaki erkek öğrencisi ile ilişkiye girdi. Bu durumu kendisinin de itiraf etmesi üzerine 24 yaşındaki öğretmen tutuklandı. Inside Edition gazetesine konuyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunan Mary Beth, öğrencisinin aklını başından aldığını itiraf etti. 

İlişkim Sadece Cinsellikten İbaret Değil!

Lisede vekaleten öğretmenlik yaptığı belirlenen Haglin, öğrencisinin masasına 'Seni seviyorum, sen benim imparatoriçemsin' şeklinde bir not bıraktığını söyledi. Öğrencisine aşık olan Haglin, okulun yakınlarında bulunan bir otoparkta neredeyse hergün öğrencisi ile cinsel ilişkiye girdi ve bu ilişkiyi göz önüne seren selfie fotoğrafları çekti. Öğrencisi ile aralarındaki ilişkinin sadece cinsellikten ibaret olmadığını söyleyen Haglin, kendisiyle aralarında özel bir bağ olduğunu ve zaman zaman dertleştiklerini söyledi.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol