Sinem Yazıyoor Editörü

O Ses Türkiye'de Değişim Rüzgarları

eklendi

Ekranların sevilen ses yarışması O Ses Türkiye'de yaşanan jüri değişikliği yarışmaya damga vurdu. Türk müziğinin önemli seslerinden biri olan Ebru Gündeş programdan ayrılırken, yerine Türk müziğinin bir başka efsane sesi Sibel Can dahil oldu.

Ebru Gündeş Sevenlerini Üzdü!

Bildiğimiz gibi Ebru Gündeş sosyal medyadan sevenlerini üzen haberi yayınlamış, artık O Ses Türkiye'deki jürilik görevinde bulunmayacağını açıklamıştı. Hayranları ve program takipçileri bu olay karşısında derinden üzülürken, O Ses Türkiye seyircilerini sevindirecek haber programın yayınlandığı kanalın sahibi olan televizyon dünyasının bir numaralı ismi Acun Ilıcalı'dan geldi. 

Sibel Can Yeni Sezonda Ekranlarda!

Acun Ilıcalı sosyal medya üzerinden yapmış olduğu açıklamada Ebru Gündeş'in artık O Ses Türkiye programında yer almayacağını, usta sanatçının yerine bir başka usta sanatçı olan Sibel Can'ın jüri koltuğunda oturacağını söyledi. 

Ebru Gündeş Sosyal Medyadan Teşekkür Etti!

Ebru Gündeş programdan ayrılırken jüri koltuğunda beraber görev yaptığı Hakan, Gökhan Özoğuz, Hadise ve Murat Boz'a ayrı ayrı teşekkür etti ve kendileri ile çalışmanın inanılmaz güzel bir iş olduğunu ve bu güzel zamanları birlikte geçirdikleri için onlara minnettar olduğunu sözlerine ekledi.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol