Sinem Yazıyoor Editörü

Nurgül Yeşilçay’ın Saçları Döküldü

eklendi

Oynadığı yeni dizi ve vizyona girmeye hazırlanan yeni filmi nedeniyle oldukça yoğun şartlarda çalışan ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay son zamanlarda aldığı kilolar ile dikkat çekiyor. Yorucu bir tempoda çalışan oyuncunun aldığı kilolar dışında yorgun hali de gözlerden kaçmadı.

Saçları Yapılan İşlemlerden ve Hazırlıklardan Dolayı Dökülmüş

Her sezon ses getiren dizilerde rol alan Nurgül Yeşilçay yeni sezonda da ekranlarda olmaya hazırlanıyor. Yeni sezonda ‘ Muhteşem Yüzyıl - Kösem ‘ dizisinde rol alacak ünlü oyuncu son zamanlardaki fiziksel hali ile hayranlarını şaşırttı. Bir gazetede yer alan habere göre dizi ve filmlerde sete girmeden önce yapılan işlemler ve hazırlıklar sırasında saçlarına yoğun işlem uygulanması nedeniyle ünlü oyuncunun saçlarının ön kısmında seyrekleşme olduğu söylendi. 

Alışveriş Yaparken Kameralara Yakalandı

Alışveriş yaparken kameralara yakalanan oyuncunun numaralı gözlük taktığı da gözlerden kaçmadı. Kendisiyle barışık olan Nurgül Yeşilçay ise bu duruma ‘Gözlerim görmüyor. Hele ki uzağı hiç göremiyorum’ diyerek yorum getirdi. Dizilerin aranan yüzü olan ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Nurgül Yeşilçay’ın son görüntüsü herkesi hayal kırıklığına uğrattı. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol