Sinem Yazıyoor Editörü

Nur Erkoç ve Batuhan Cimilli Sosyal Medyada Oldukça Cüretkar

eklendi

Bir yarışma programında tanıştıktan sonra evlenen Nur Erkoç ve Batuhan Cimilli, sosya medya hesapları üzerinden en özel sırlarını dahi takipçileriyle paylaşmaktan çekinmiyorlar.

Herşeylerini Sosyal Medyaya Atıyorlar!

'Kısmetse Olur' isimli yarışma programından evlenerek çıkan Nur Erkoç ve Batuhan Cimilli, günlük hayattaki her anlarını Instagram üzerinden takipçileriyle paylaşıyorlar. En ufak detayları bile takipçileriyle paylaşmaktan çekinmeyen çift, aralarında geçen tartışmaları bile videoya çekip takipçileriyle paylaşıyor. Youtube üzerinden de bir kanal açan çift, çektikleri videoları buradan da yayınlıyor.

Çok Cüretkarlar!

Nur Erkoç ve Batuhan Cimilli çifti yaptığı paylaşımlarda oldukça cüretkar davranmayı da ihmal etmiyor. Çiftin paylaşımları arasında en mahrem halleri bile yer almakta. Her fırsatta birbirlerini çok fazla kıskandığını söyleyen çift, bunun yanı sıra Instagram hesapları üzerinden birbirlerinin hayatlarını da teşhir etmekten geri durmuyorlar.

Müjde Ar Benzetmesi!

Paylaştıkları videolardan birinde Nur'u arabanın dışında bırakan Batuhan Cimilli, özür dilemeden Nur Erkoç'u içeri almayacağını söylüyor. Bu esnada Müjde Ar filmine bir gönderme yaparak, ''Özür dile, seni Müjde Ar gibi cama sıkıştırırım. 3 kere özür dileyeceksin yoksa kabul etmem.'' şeklinde konuşuyor.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol