Sinem Yazıyoor Editörü

Nöbetçi Golcü “Out” As Golcü “İn”

eklendi

Fenerbahçe'de forma giydiği dönemlerde ilk 11'de çok fazla şans bulamayan, maçlara hep sonradan girerek tabelayı değiştirmeyi gelenek haline getiren ve sonradan girdiği maçların çoğunda sonucu takımın lehine değiştirmesinden dolayı futbol camiasında sürekli “Nöbetçi Gölcü” unvanı ile anılan Semih Şentürk artık bu unvanını unutturdu.

Fenerbahçe ile çıktığı lig maçlarında oyuna girdikten sonraki çok kısa zamanlarda bile gollerini atarak taraftarın kalbinde taht kurmayı başaran Semih ŞENTÜRK, özellikle EURO 2008 de Hırvatistan’a uzatmalarda attığı golle de kendinden bolca bahsettirmişti.

 O Artık “AS golcü”

Eskişehire transfer olduğu günden beri maçlara sürekli ilk 11'de başlayan ünlü golcü ilk yarılarda attığı gollerle “as golcü” olduğunu kanıtladı. Manisaspor’a karşı henüz 2. Dakikada attığı gol ve sonrasında Elazığspor ile yapılan maçta 27. Ve 60. Dakikalarda attığı gollerle takımı taşıyan futbolcu oldu.

Eskişehir forması ile ligde şu ana kadar toplam 4 golü bulunan Semih ŞENTÜRK, gol krallığını Diabang ve Burhan EŞER’le gol krallığını paylaşıyor.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol