Sinem Yazıyoor Editörü

Nike Galatasaray'ın Deplasman Maçlarında Giyeceği 3. Formayı Yanlışlık İle Deşifre Etti

eklendi

Galatasaray'ın Forma Tedarikçisi Nike Kulübün Deplasman Maçlarında Giyeceği 3. Formayı Yanlışlık İle Deşifre Etti. Buna Göre İse Galatasaray'ın 3. Forması Mor Renkte Olacak

Yanlışlıkla Deşifre Etti!

Türkiye'nin, tarihi en eski kulüpleri arasında bulunan Galatasaray, ezeli rakipleri ile sadece saha içerisinde değil saha dışında da ticari bir mücadele veriyor. Bu mücadelenin en önemli unsurlarından olan forma satışı ise kulüplerin hem sponsorluklar adına hem de formalardan alacakları satış payı ile gelecek olan gelir. Bu gelir grubunu son yıllarda yapılan ticari hatalar ve sportif başarının yakalanamaması ile rakiplerine kaptıran Galatasaray, bu sene tekrardan en çok forma satan kulüpler arasında yer almayı istiyor.

Sportif Başarıyı Forma Satışında da Sürdürmek İstiyor!

Bu doğrultuda futbol takımına önemli isimler katarak ilk adımı atan Galatasaray, sportif başarıyı yakalayarak da forma satışlarını artırmayı planlıyor. Taraftarların talepleri doğrultusunda hazırlanan bu formalar, sezon başlamadan önce bir lansman ile taraftarla tanıtılır ve gecenin geliri ise kulübe aktarılırdı. Fakat bu sene Lansman toplantısı düzenlemeyen Galatasaray formalarını yapmış olduğu hazırlık maçlarında taraftarlarına tanıtmayı tercih etmiş görülüyor. Beyaz renkteki dış saha ve Sarı Kırmızı renkteki parçalı iç saha formasının ardından merakla beklenen 3. forma da böylelikle Mor olarak kesinleşti. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol