Sinem Yazıyoor Editörü

Neslihan Kozanoğlu'nun Doğan Tutkusu

eklendi

Cemiyet hayatının ünlü simalarından olan Neslihan Kozanoğlu'nun hiç bilinmeyen bir yönü ortaya çıktı. Bir alışveriş merkezine Doğan marka otomobil ile gelen Neslihan Kozanoğlu oldukça şaşkınlık yarattı. 

Sosyetik sima, Akmerkez'de bir alışveriş merkezine, TOFAŞ Doğan marka otomobiliyle gitti. Aracı bir şoförün sürdüğü görülürken, Neslihan Kozanoğlu'da aracın arka koltuğunda oturdu. Araçtan inerken şoförün Neslihan Kozanoğlu'na kapıyı açtığı görülürken, bu manzarayı görenler büyük bir şaşkınlık yaşadı. 

Alışveriş Merkezine Doğan ile Geldi!

Neslihan Kozanoğlu'nun bu görüntüleri sosyal medyaya da çok kısa bir sürede ulaştı. Sosyal medyada çok değişik tepkiler alan Kozanoğlu, başta hayranları olmak üzere herkesi şaşkınlığa uğrattı.

Özellikle basında, sahip olduğu mal varlıklarıyla tanınan Kozanoğlu ailesinin, Polonezköy'de son derece lüks bir villada yaşadığı bilinmekteydi. Bir çiftlikte yaşayan Neslihan Kozanoğlu'nun doğayı ve yürüyüşü çok sevdiği bilinmekteydi. Avlanmayı da oldukça sevdiği bilinen Neslihan Kozanoğlu'nun, bu tarz bir araba tutkusunun olduğu ise yeni ortaya çıkarıldı. Alışveriş merkezine Doğan ile gelen Neslihan Kozanoğlu'nun bu konuda hiçbir çekingenlik yaşamaması da insanlar tarafından hayretle karşılandı. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol